menu
Wypróbuj za darmo
Program partnerski

Program partnerski

Tysiące ludzi na całym świecie już zarabiają dzięki programom partnerskim - dołącz do nich i zacznij zarabiać z nami bez konieczności własnego inwestowania. Zostań naszym partnerem i zacznij promować nasze rozwiązania.

Jak działa program partnerski? To proste! Po dołączeniu do LucidCRM otrzymasz swój unikalny link afiliacyjny, który możesz udostępniać na stronie internetowej, w mediach społecznościowych lub w innych miejscach w Internecie. Kiedy ktoś kliknie na twój link, zarejestruje się w serwisie i dokona zakupu, otrzymasz wysoką prowizję od sprzedaży.

Korzyści płynące z dołączenia do programu partnerskiego:

Dla kogo przeznaczony jest program?

Co zapewniamy?

Co zyskujesz?

Jak zostać partnerem?

W celu przystąpienia do Programu Partnerskiego należy się zarejestrować z darmowym kontem, przejść do zakładki Programu Partnerskiego w aplikacji LucidOffice, przeczytać warunki współpracy, a następnie zaznaczyć zgodę do przystąpienia do programu. W następnym kroku system automatycznie wygeneruje indywidualny identyfikator partnera oraz unikalne linki promocyjne prowadzące do:

Oba linki zapisują informację o w sesji, dzięki temu niezależnie od podstron, które klient odwiedzi przed faktyczną rejestracją zostanie on poprawnie przypisany do konta partnera.

Jak korzystać z systemu poleceń?

Możesz wykorzystać wygenerowane linki promocyjne w każdy możliwy sposób, który przyjdzie ci do głowy - możesz umieścić je na własnej stronie internetowej, w serwisie społecznościowym, w kampanii mailingowej lub przekazać je indywidualnie swojemu klientowi. Po kliknięciu w link twój klient zostanie przekierowany na stronę główną lub rejestracji systemu. Od tej pory, jeśli zarejestruje się on jako nowy użytkownik, zostanie on automatycznie powiązany z partnerem a każda wpłata dokonana przez niego będzie automatycznie zaliczana do naliczanej prowizji. 

Swoje korzyści związane z programem poleceń możesz w każdej chwili śledzić logując się do systemu i przechodząc do zakładki Programu Partnerskiego. System wyświetli informacje na temat ilości aktualnie zarejestrowanych użytkowników, daty ostatniego polecenia wypłaty środków oraz aktualnej kwoty naliczonej prowizji od ostatniej wypłaty.

Wypróbuj za darmo
extensionLucidOffice
Pakiet aplikacji dla firm i organizacji
people_altLucidCRM
Zarządzanie relacjami z klientami, obsługa zgłoszeń, komunikacja w firmie
emailLucidMailer
Program do mailingu, budowanie bazy, wysyłka kampanii, śledzenie konwersji