Rewolucja w obsłudze klienta
6 lat, 9 miesięcy temu

Po paru miesiącach intensywnych prac została opublikowana nowa wersja systemu Lucid CRM. Zostało wprowadzonych wiele usprawnień, dzięki czemu praca z systemem jest bardziej intuicyjna i dużo wygodniejsza. Do najważniejszych zmian należą:

  • całkowita przebudowa modułu obsługi kontrahentów
  • likwidacja komentarzy na rzecz nowego systemu aktywności działającego na podobnej zasadzie jak serwisy społecznościowe

Zapoznaj się z pełną listą zmian...

Raporty ze sprawozdań
7 lat, 2 tygodni temu

Zgodnie z zapowiedzią udostępniliśmy możliwość generowania raportów. Są one tworzone z dokumentów powstałych na podstawie zdefiniowanego szablonu. Generator umożliwia ograniczenie ilości wyświetlanych danych jak i sposobu ich prezentacji. Dodatkowo gdy jest to możliwe raport opatrzony jest również wykresem.

Zadania grupowe i powiązania
7 lat, 3 tygodni temu

W ostatnich dniach dodaliśmy możliwość tworzenia zadań grupowych oraz rozbudowaliśmy powiązania pomiędzy poszczególnymi obiektami systemu. W ten sposób możliwe jest na przykład szybkie zlecenie zadania wypełnienia jakiegoś sprawozdania od razu dla wielu pracowników. Wszystkie związane z tym zadaniem dokumenty oraz wydarzenia będziemy mieć automatycznie zgrupowane w jednym miejscu. W kolejnej aktualizacji systemu dodatkowo możliwe będzie wygenerowanie raportu oraz statystyki z tak powiązanych dokumentów. W dużym zakresie rozbudowana została również funkcjonalność etykiet.

Nowy wygląd
7 lat, 3 miesięcy temu

Dzisiejszej nocy przeprowadziliśmy aktualizację platformy LucidCRM. Wygląd systemu został całkiem przebudowany tak aby był bardziej przejrzysty i przyjemny dla oka. Zobacz screeny z nowej wersji i opisz swoje wrażenia.

Powiadomienia oraz pulpit
7 lat, 5 miesięcy temu

Wprowadziliśmy nowe funkcje znacznie usprawniające pracę grupową. Do najważniejszych znich należą powiadomienia wysyłane do użytkowników oraz pulpit, który wyświetla zaraz po zalogowaniu zestawienie najbliższych wydarzeń, nieukończonych zadań oraz powiadomień od ostatniego logowania.

Nowy moduł dokumentów
7 lat, 6 miesięcy temu

Uruchomiliśmy całkiem nowy moduł do obsługi sprawozdań i dokumentów oraz przechowywania plików. Można dzięki niemu przyporządkowywać do kontrahentów dodatkowe informacje jak również składać do kierowników raporty ze swojej pracy.

Kontrahenci potencjalni
7 lat, 7 miesięcy temu

Przeprowadziliśmy dzisiaj już kolejną w tym miesiącu aktualizację systemu LucidCRM. Między innymi rozszerzyliśmy podział bazy kontrahentów wprowadzając pojęcia kontrahenta nieprzypisanego i potencjalnego. Poniżej znajduje się szczegółowa lista wprowadzonych zmian i poprawek.

Start systemu
7 lat, 7 miesięcy temu

1 sierpnia 2011r przeprowadziliśmy aktualizację systemu LucidCRM do nowej wersji. Tym samym zdecydowaliśmy o upublicznieniu projektu. Póki co jest on jeszcze w fazie testowej, w związku z tym żadne opłaty nie będą jeszcze pobierane. Aby otrzymać dostęp do systemu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

1 2
RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Lucid Mailer
Skuteczny e-mail marketing: newslettery, biuletyny, kampanie mailingowe

Lucid CRM
Obsługa relacji z klientem, wewnętrzna komunikacja, sprzedaż indywidualna

Lucid Sale
Wspomaganie sprzedaży detalicznej z dedykowanym sklepem internetowym

Lucid Assistance
Wsparcie posprzedażowe
dla klienta oraz rozwiązywanie problemów

Lucid Panel
Oprogramowanie do zdalnej administracji serwerów dedykowanych

Polityka prywatności i cookies Copyright © 2002-2013 Spacja.com