Dokumenty

Dokumenty

Przechowuj w systemie dokumenty w dowolnym dla Ciebie formacie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Sporządzaj notatki ze spotkania, sprawozdania ze sprzedaży i analizuj najważniejsze aspekty Twojej działalności w formie czytelnych raportów. Dowiedz się, którzy klienci kupują najwięcej. Sprawdzaj zestawienie pracowników z największą liczbą wykonanych zadań.

Typy dokumentów

  • Sprawozdanie - tworzone na podstawie wybranego szablonu. Polega na wypełnieniu formularza. Wbudowana funkcjonalność szablonów sprawozdań pozwala na zaprojektowanie własnego układu, który następnie inni użytkownicy mogą wykorzystać do stworzenia swoich dokumentów. 
  • Notatka - tworzona w edytorze tekstu z formatowaniem
  • Plik - to dokument w dowolnym formacie, który możesz wysłać na serwer ze swojego komputera.
 
     

 

Prywatne pliki

System LucidCRM pozwala na przechowywanie plików w dowolnym formacie. Są to prywatne pliki każdego użytkownika,  ale w przyszłości mogą one zostać wykorzystane w jakimś dokumencie i w ten sposób będzie miało do nich dostęp więcej osób. Każdy zasób przechowywany w systemie (tj. plik raportu czy obrazek) zapisywany jest na serwerze w obszarach chronionych, do których nikt z zewnątrz nie ma dostępu - bez pomyślnej próby uwierzytelniania i autoryzacji nie można pobrać danego pliku z serwera.

     

Raporty

Na podstawie istniejącego szablonu sprawozdania określasz zakres dokumentów, z których chcesz wygenerować raport. Możesz wybrać pola, z których ma się składać raport, przedział czasowy, jego typ (zestawienie, pogrupowany wg użytkowników i klientów) i funkcję grupowania. Dla raportu pogrupowanego wg użytkowników lub klientów system udostępnia możliwość przedstawienia zestawienia w ziarnistości tygodniowej lub miesięcznej. Możesz tworzyć dokumenty w dwóch formatach: HTML i CSV.

 
RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Lucid Mailer
Skuteczny e-mail marketing: newslettery, biuletyny, kampanie mailingowe

Lucid CRM
Obsługa relacji z klientem, wewnętrzna komunikacja, sprzedaż indywidualna

Lucid Sale
Wspomaganie sprzedaży detalicznej z dedykowanym sklepem internetowym

Lucid Assistance
Wsparcie posprzedażowe
dla klienta oraz rozwiązywanie problemów

Lucid Panel
Oprogramowanie do zdalnej administracji serwerów dedykowanych

Polityka prywatności i cookies Copyright © 2002-2013 Spacja.com